Zamówienia telefoniczne: +48 607 920 770
Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny

Filtruj produkty

Cena (PLN)

Od: Do:

Rodzaj

Marka

Producent

Rozmiar

Pojemność

Artykuły BHP - hurtownia Vixon

Artykuły BHP w codziennej pracy są niezwykle ważnym elementem prawie każdego zawodu, który związany jest z pracą fizyczną. Lekceważenie przepisów i niestosowanie się do zasad BHP może skutkować bardzo przykrymi konsekwencjami. Troska o odpowiedni poziom bezpieczeństwa zarówno pracowników, jak i gości przebywających na terenie firmy jest niezwykle ważnym aspektem działalności każdego przedsiębiorstwa.

Artykuły BHP – dlaczego są ważne?

Istnieją zawody i miejsca pracy, które wymagają zastosowania odpowiednich artykułów wyposażenia nazywanych artykułami BHP. Należą do nich między innymi: specjalistyczna odzież ochronna i obuwie, materiały odblaskowe, produkty ochronne – kaski, rękawice, specjalistyczne produkty myjące.

Konieczność zastosowania specjalistycznego wyposażenia określona jest specjalnymi przepisami prawnymi. Pracodawca, który ignoruje przepisy BHP i nie wywiązuje się z ustaleń Prawa Pracy z tego zakresu – naraża swoich pracowników na niebezpieczeństwo. Wówczas może on zostać ukarany grzywną lub nawet karą pozbawienia wolności do lat trzech. Dodatkowo podczas kontroli przez Państwową Inspekcję Pracy, w przypadku wykrycia nieprawidłowości, pracodawca będzie miał za zadanie usunięcie danego uchybienia od przepisów. Nierespektowanie przepisów związanych z przepisami BHP jest niekorzystne i niesie za sobą jedynie dodatkowe koszty i utrudnienia w pracy. Właśnie dlatego warto zaopatrzyć się odpowiednie elementy, które ułatwią pracę i będą zgodne z wymaganiami BHP.

Nasza hurtownia gwarantuje najwyższej jakości produkty BHP. Każdy oferowany przez nas produkt został dokładnie opisany – podana została jego specyfikacja, a także dostępność w różnych wersjach kolorystycznych i rozmiarowych. Jeśli chodzi o hurt - ceny produktów są uzgadniane indywidualne w zależności od wielkości zamówienia. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami, którzy przygotują dla Państwa specjalną ofertę.

Jeżeli chodzi o artykuły BHP, naszym klientom oferujemy między innymi:

 • rękawice robocze w różnych kolorach,
 • rękawice robocze M-Glove,
 • rękawice ochronne gospodarcze,
 • pastę do mycia rąk,
 • żele BHP ze ścierniwem oraz gliceryną,
 • pastę BHP ze ścierniwem,
 • rękawice lateksowe – pudrowane,
 • pastę BPH ścierną,
 • żel BHP,
 • rękawice nitrylowe,
 • żele do mycia rąk.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo – stosuj artykuły BHP

Nie czekaj – zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników. Nasza hurtownia to szeroki wybór asortymentu przy niezwykle korzystnych cenach hurtowych. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów, które spełniają wszelkie normy BHP. Dzięki nam praca stanie się bezpieczna, komfortowa i higieniczna. Szczególnie polecamy nasze pasty do mycia rąk, które nie tylko poradzą sobie z każdym zabrudzeniem, ale zapewnią dodatkową pielęgnację po wykonanej pracy.

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi – telefonicznie lub mailowo. Nasi doświadczeni pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania oraz pomogą w skompletowaniu Państwa zamówienia.