Zamówienia telefoniczne: +48 607 920 770
Zakupy Online

Filtruj produkty

Cena (PLN)

Od: Do:

Rodzaj

Marka

Producent

Rozmiar

Pojemność

Art. BHP

Sortuj według
Pokaż na stronie
Working Gloves Ruc Red
Dostępny
0,90 PLN
Working Gloves Ruc Green
Dostępny
0,87 PLN
Working Gloves Ruc Blue
Dostępny
0,90 PLN
IKA HDPE a100 L gloves with a hole
Dostępny
2,21 PLN
-19%
Dostępny
1,37 PLN 1,11 PLN
-12%
Dostępny
12,96 PLN 11,34 PLN
-12%
Dostępny
12,96 PLN 11,34 PLN
-12%
Dostępny
12,96 PLN 11,34 PLN
Dostępny
1,89 PLN
OHS Handwashing pasta 500g blue
Dostępny
4,67 PLN
-12%
Dostępny
2,04 PLN
Dostępny
9,36 PLN
-20%
Dostępny
14,66 PLN 11,76 PLN
OHS gel with abrasive and glycerine 500g red
Dostępny
5,85 PLN
Kupiła 1 osoba
Dostępny
1,66 PLN
OHS Handwashing pasta 500g with abrasive green
Dostępny
5,13 PLN
Kupiły 2 osoby
Dostępny
3,04 PLN
-20%
Dostępny
12,90 PLN 10,32 PLN
Dostępny
2,10 PLN
Dostępny
3,04 PLN
Dostępny
1,93 PLN
Kupiła 1 osoba
IKA Nitrile Gloves Powder L 10 pcs.
Dostępny
2,98 PLN
Dostępny
3,04 PLN
IKA Nitrile Gloves Powder S 10 pcs.
Dostępny
2,98 PLN
Strona 1 z 1
Pokaż na stronie

Artykuły BHP - hurtownia Vixon

Artykuły BHP w codziennej pracy są niezwykle ważnym elementem prawie każdego zawodu, który związany jest z pracą fizyczną. Lekceważenie przepisów i niestosowanie się do zasad BHP może skutkować bardzo przykrymi konsekwencjami. Troska o odpowiedni poziom bezpieczeństwa zarówno pracowników, jak i gości przebywających na terenie firmy jest niezwykle ważnym aspektem działalności każdego przedsiębiorstwa.

Artykuły BHP – dlaczego są ważne?

Istnieją zawody i miejsca pracy, które wymagają zastosowania odpowiednich artykułów wyposażenia nazywanych artykułami BHP. Należą do nich między innymi: specjalistyczna odzież ochronna i obuwie, materiały odblaskowe, produkty ochronne – kaski, rękawice, specjalistyczne produkty myjące.

Konieczność zastosowania specjalistycznego wyposażenia określona jest specjalnymi przepisami prawnymi. Pracodawca, który ignoruje przepisy BHP i nie wywiązuje się z ustaleń Prawa Pracy z tego zakresu – naraża swoich pracowników na niebezpieczeństwo. Wówczas może on zostać ukarany grzywną lub nawet karą pozbawienia wolności do lat trzech. Dodatkowo podczas kontroli przez Państwową Inspekcję Pracy, w przypadku wykrycia nieprawidłowości, pracodawca będzie miał za zadanie usunięcie danego uchybienia od przepisów. Nierespektowanie przepisów związanych z przepisami BHP jest niekorzystne i niesie za sobą jedynie dodatkowe koszty i utrudnienia w pracy. Właśnie dlatego warto zaopatrzyć się odpowiednie elementy, które ułatwią pracę i będą zgodne z wymaganiami BHP.

Nasza hurtownia gwarantuje najwyższej jakości produkty BHP. Każdy oferowany przez nas produkt został dokładnie opisany – podana została jego specyfikacja, a także dostępność w różnych wersjach kolorystycznych i rozmiarowych. Jeśli chodzi o hurt - ceny produktów są uzgadniane indywidualne w zależności od wielkości zamówienia. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami, którzy przygotują dla Państwa specjalną ofertę.

Jeżeli chodzi o artykuły BHP, naszym klientom oferujemy między innymi:

 • rękawice robocze w różnych kolorach,
 • rękawice robocze M-Glove,
 • rękawice ochronne gospodarcze,
 • pastę do mycia rąk,
 • żele BHP ze ścierniwem oraz gliceryną,
 • pastę BHP ze ścierniwem,
 • rękawice lateksowe – pudrowane,
 • pastę BPH ścierną,
 • żel BHP,
 • rękawice nitrylowe,
 • żele do mycia rąk.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo – stosuj artykuły BHP

Nie czekaj – zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników. Nasza hurtownia to szeroki wybór asortymentu przy niezwykle korzystnych cenach hurtowych. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów, które spełniają wszelkie normy BHP. Dzięki nam praca stanie się bezpieczna, komfortowa i higieniczna. Szczególnie polecamy nasze pasty do mycia rąk, które nie tylko poradzą sobie z każdym zabrudzeniem, ale zapewnią dodatkową pielęgnację po wykonanej pracy.

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi – telefonicznie lub mailowo. Nasi doświadczeni pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania oraz pomogą w skompletowaniu Państwa zamówienia.