Zamówienia telefoniczne: +48 607 920 770
Zakupy Online dla każdego

Filtruj produkty

Cena (PLN)

Od: Do:

Rodzaj

Producent

Rozmiar

Napięcie [V]

Pojemność

Napięcie

Baterie i akumulatory

Sortuj według
Pokaż na stronie
Battery Kodak R6 in foil
Dostępny
0,58 PLN
Dostępny
2,07 PLN
Panasonic Battery LR03 alkaline blister
Dostępny
4,56 PLN
Battery Kodak R20 Blister 2 pcs
Dostępny
5,93 PLN
Battery Kodak CR 2032
Dostępny
2,20 PLN
Battery Kodak R6 in foil
Dostępny
2,07 PLN
Kodak Bateria LR03 ultra premium blister
Dostępny
6,05 PLN
Battery Kodak LR9/10
Dostępny
7,71 PLN
Dostępny
10,50 PLN
Dostępny
3,68 PLN
Dostępny
7,02 PLN
Dostępny
7,02 PLN
Battery Kodak R6 Blister
Dostępny
2,77 PLN
Dostępny
7,02 PLN
Dostępny
7,38 PLN
Dostępny
4,61 PLN
Dostępny
4,76 PLN
Dostępny
13,27 PLN
Dostępny
15,58 PLN
Dostępny
30,76 PLN
Dostępny
4,76 PLN
Dostępny
4,31 PLN
Dostępny
4,76 PLN
Dostępny
8,09 PLN
Kodak Battery LR6 4 + 2 max blister pack
Dostępny
7,38 PLN
Dostępny
3,47 PLN
Kodak Bateria ultra KN LR1 1,5v
Dostępny
3,30 PLN
Strona 1 z 2
Pokaż na stronie

Baterie i akumulatory - Vixon

Baterie czy akumulatory? Obecnie coraz więcej osób decyduje się na akumulatory. Czy oznacza to, że tradycyjne baterie są gorsze? Zdania w tej kwestii są podzielone – dlatego naszym klientom oferujemy zarówno tradycyjne baterie, jak i coraz częściej wykorzystywane akumulatory.

Vixon w swojej ofercie posiada standardowe rodzaje baterii, które idealnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu sprzętu elektronicznego. Baterie te najczęściej wykorzystywane są do zasilania takich akcesoriów jak piloty, latarki, budziki, czy wagi kuchenne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także baterie jednorazowego użytku o przedłużonym czasie działania. To doskonały wybór dla urządzeń, które wymagają stabilnego zasilania - z większym poborem prądu.

Nasza hurtownia proponuje Państwu także jedne z najlepszych i najbardziej wydajnych akumulatorów dostępnych na rynku. Dodatkowo nasi klienci nie muszą za nie przepłacać – oferujemy je w niezwykle atrakcyjnych, hurtowych cenach. Kupując akumulatory w naszej hurtowni, zyskują Państwo gwarancję na długie lata. Najważniejsze w akumulatorach jest to, że po ich rozładowaniu wystarczy je naładować. Dodatkowo koszty związane z zakupem droższych akumulatorów, zwracają się już po kilku ładowaniach.

Akumulatory – ich rodzaje i dostępność w naszej hurtowni

Jeszcze kilka lat temu jedynymi akumulatorami, jakie można było spotkać na naszym rynku były akumulatory starego typu – czyli niklowo-kadmowe (oznaczenie NiCd). Ten rodzaj akumulatorów charakteryzował się stosunkowo dobrą żywotnością, jednak jego ogniwa poprzez częste doładowywanie cierpiały na tak zwany efekt pamięci – ich wydajność po pewnym czasie drastycznie spadała. To jednak przeszłość!

Nowoczesne akumulatory niklowo-cynkowe (NiZn) to rodzaj baterii, który posiada napięcie wyjściowe o wysokości 1,65 V czyli o około 0,4 V więcej niż akumulatory NiMH czy NiCd. Oferują one również odmienny, wyższy prąd rozładowania, który jest idealny dla bardzo wymagających urządzeń. Dodatkowo akumulatory niklowo-cynkowe są bardzo łatwo degradowane – przez co są uznawane za produkt przyjazny dla środowiska naturalnego.

Nasza hurtownia oferuje także najczęściej spotykane i najbardziej popularne akumulatory – NiMH, niklowo-metalowo-wodorkowe. Jest to jeden z najbardziej popularnych oraz najczęściej stosowanych na co dzień rodzajów akumulatora. Oferujemy produkty wyłącznie najlepszej jakości, dzięki czemu mają Państwo pewność korzystania ze sprawdzonych i znanych marek. Ponadto mogą Państwo skorzystać ze specjalnej oferty produktów w konkurencyjnych cenach (hurt).

Zachęcamy także do zapoznania się z pełną ofertą naszej hurtowni. Proponujemy pełne wyposażenie biura – artykuły biurowe, papiernicze, piśmiennicze, artykuły gospodarstwa domowego – chemia gospodarcza, a także artykuły BHP. Mamy wszystko, czego potrzebuje każda firma. W przypadku jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z oferowanym asortymentem.