Zamówienia telefoniczne: +48 607 920 770
Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny

Filtruj produkty

Cena (PLN)

Od: Do:

Rodzaj

Producent

Rozmiar

Napięcie [V]

Pojemność

Napięcie

Baterie i akumulatory

Sortuj według
Pokaż na stronie
Battery Kodak R6 in foil
Panasonic Battery LR03 alkaline blister
Kodak Battery LR03 XtraLife foil 4 pieces
Battery Kodak LR9/10
Kodak Battery LR6 4 + 2 max blister pack
Battery Kodak CR 2032
Kodak Bateria ultra KN LR1 1,5v
Strona 1 z 2
Pokaż na stronie

Baterie i akumulatory - Vixon

Baterie czy akumulatory? Obecnie coraz więcej osób decyduje się na akumulatory. Czy oznacza to, że tradycyjne baterie są gorsze? Zdania w tej kwestii są podzielone – dlatego naszym klientom oferujemy zarówno tradycyjne baterie, jak i coraz częściej wykorzystywane akumulatory.

Vixon w swojej ofercie posiada standardowe rodzaje baterii, które idealnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu sprzętu elektronicznego. Baterie te najczęściej wykorzystywane są do zasilania takich akcesoriów jak piloty, latarki, budziki, czy wagi kuchenne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także baterie jednorazowego użytku o przedłużonym czasie działania. To doskonały wybór dla urządzeń, które wymagają stabilnego zasilania - z większym poborem prądu.

Nasza hurtownia proponuje Państwu także jedne z najlepszych i najbardziej wydajnych akumulatorów dostępnych na rynku. Dodatkowo nasi klienci nie muszą za nie przepłacać – oferujemy je w niezwykle atrakcyjnych, hurtowych cenach. Kupując akumulatory w naszej hurtowni, zyskują Państwo gwarancję na długie lata. Najważniejsze w akumulatorach jest to, że po ich rozładowaniu wystarczy je naładować. Dodatkowo koszty związane z zakupem droższych akumulatorów, zwracają się już po kilku ładowaniach.

Akumulatory – ich rodzaje i dostępność w naszej hurtowni

Jeszcze kilka lat temu jedynymi akumulatorami, jakie można było spotkać na naszym rynku były akumulatory starego typu – czyli niklowo-kadmowe (oznaczenie NiCd). Ten rodzaj akumulatorów charakteryzował się stosunkowo dobrą żywotnością, jednak jego ogniwa poprzez częste doładowywanie cierpiały na tak zwany efekt pamięci – ich wydajność po pewnym czasie drastycznie spadała. To jednak przeszłość!

Nowoczesne akumulatory niklowo-cynkowe (NiZn) to rodzaj baterii, który posiada napięcie wyjściowe o wysokości 1,65 V czyli o około 0,4 V więcej niż akumulatory NiMH czy NiCd. Oferują one również odmienny, wyższy prąd rozładowania, który jest idealny dla bardzo wymagających urządzeń. Dodatkowo akumulatory niklowo-cynkowe są bardzo łatwo degradowane – przez co są uznawane za produkt przyjazny dla środowiska naturalnego.

Nasza hurtownia oferuje także najczęściej spotykane i najbardziej popularne akumulatory – NiMH, niklowo-metalowo-wodorkowe. Jest to jeden z najbardziej popularnych oraz najczęściej stosowanych na co dzień rodzajów akumulatora. Oferujemy produkty wyłącznie najlepszej jakości, dzięki czemu mają Państwo pewność korzystania ze sprawdzonych i znanych marek. Ponadto mogą Państwo skorzystać ze specjalnej oferty produktów w konkurencyjnych cenach (hurt).

Zachęcamy także do zapoznania się z pełną ofertą naszej hurtowni. Proponujemy pełne wyposażenie biura – artykuły biurowe, papiernicze, piśmiennicze, artykuły gospodarstwa domowego – chemia gospodarcza, a także artykuły BHP. Mamy wszystko, czego potrzebuje każda firma. W przypadku jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z oferowanym asortymentem.