Zamówienia telefoniczne: +48 607 920 770
Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny

Filtruj produkty

Cena (PLN)

Od: Do:

Rodzaj

Marka

Producent

Zmywacze

Sortuj według
Pokaż na stronie
Strona 1 z 1
Pokaż na stronie

Zmywacze do paznokci – jak wybrać ten odpowiedni?

Płytka paznokcia zawiera w sobie aż 18% wody. W przypadku, kiedy zbyt często stosowane są środki do mycia rąk zawierające w sobie składniki alkaliczne lub też zbyt często używane są lakiery oraz zmywacze, należy liczyć się z tym, że paznokcie utracą bardzo dużą część swojej wody. Wówczas można doprowadzić do ich odwodnienia. Odwodnione paznokcie stają się suche, a to wpływa na ich podwyższoną łamliwość oraz rozdwajanie się. Właśnie dlatego do paznokci powinno stosować się wyłącznie sprawdzone, wysokiej jakości kosmetyki. Dzięki temu można chronić je przed przykrymi konsekwencjami związanymi z utratą ich witalności.

Hurtownia Vixon – oferta zmywaczy

W naszej ofercie posiadamy szereg sprawdzonych, wysokiej jakości produktów. Proponujemy zmywacze do paznokci - w skład, których wchodzą między innymi specjalne, nawilżające paznokcie olejki naturalne.

Zmywcze do paznokci to kosmetyki używane nieodłącznie podczas czynności zdobienia paznokci. Przy wyborze zmywacza do paznokci konieczne jest sprawdzenie jego składu. Hurtowania Vixon oferuje jedynie produkty bezpieczne i sprawdzone w użyciu. Należy pamiętać, że aby zmywacz do paznokci był całkowicie bezpieczny dla płytki paznokcia, nie może zawierać składnika, jakim jest aceton. Aceton wpływa niekorzystnie na płytkę paznokcia, powodując jej odwadnianie. Zmywacze do paznokci bez acetonu należy wybierać w zależności od rodzaju paznokci.

Zmywcze do paznokci dostępne w naszej hurtowni:

  • zmywacze w płynie – używa się ich tradycyjnie, przy zastosowaniu wacika kosmetycznego,
  • zmywacze w gąbce,
  • zmywacze w kremie,
  • zmywacze we flamastrze.

Rodzaje paznokci – wyróżnia się cztery główne grupy paznokci, do których należy zastosować odpowiedniej jakości zmywacz:

  • paznokcie normalne – zmywcze do paznokci powinny zawierać ekstrakt z moreli,
  • paznokcie sztuczne oraz wrażliwe – zmywacz powinien zawierać ekstrakt z rumianku oraz keratynę,
  • paznokcie delikatne i cienkie – zmywacze do paznokci powinny zawierać witaminę E, B5, jak również dodatkowo ekstrakty z pszenicy oraz wapnia,
  • paznokcie suche oraz kruche – zmywcze powinny w swoim składzie zawierać aloes.

Zmywacz do paznokci jest kosmetykiem niezbędnym w przypadku chęci pozbycia się poprzedniego lakieru i nałożenia nowego koloru – zarówno w przypadku paznokci u rąk, jak i u nóg. Nasza hurtownia oferuje jedynie produkty sprawdzone i bezpieczne dla zdrowia naszych klientów. Oferujemy zmywacze do paznokci w różnych formach – to nasi klienci decydują, która forma jest dla nich wygodniejsza.

Nasza hurtownia oferuje konkurencyjne ceny (hurt). Zachęcamy do zapoznania się do pełnej oferty naszej firmy. Oferujemy inne produkty z działu kosmetycznego służące pielęgnacji ciała, twarzy, włosów. Na naszej stronie znajdą Państwo także artkuły BHP, papier toaletowy, materiały papiernicze, artykuły biurowe, chemię gospodarczą. Jeżeli interesuje Państwa hurt, zachęcamy do indywidualnego kontaktu z naszymi pracownikami, którzy przedstawią szczegółową ofertę.